Nabídka kurzů pro U3V

Nabídka předmětů U3V pro letní semestr 2020/2021

JAZYKY

  • Anglický jazyk A1/1-2 (Mgr. Kamila Jech Koldinská, úterý 14:20 hod.)
  • Anglický jazyk A1/4-5 (Mgr. Martina Podhorná, pondělí 16:10 hod.)
  • Anglický jazyk A1/6-7 (Mgr. Kamila Jech Koldinská, čtvrtek 14:20 hod.)
  • Anglický jazyk A2/6-7 (Mgr. Věra Bitljanová, čtvrtek 10:40 hod.)
  • Anglický jazyk A2/9-11 (Mgr. Radka Benešová, úterý 14:10 hod.)
  • Anglický jazyk A2-B1/1-4 (Mgr. Bohdana Příhodová, úterý 10:50 hod.)
  • Anglický jazyk B1/3-7 (Mgr. Mgr. Bohdana Příhodová, středa 14:45 hod.)
  • Anglický jazyk B1-B2/4-5 (Ing. Blanka Pokorná, úterý 14:20 hod.)
  • Anglický jazyk B1-B2/5-6 (Mgr. Kamila Jech Koldinská, středa 14:20 hod.)
  • Anglický jazyk B2/2-3 (Mgr. Věra Bitljanová, úterý 8:50 hod.)
  • Anglický jazyk B2 /konverzace s rodilým mluvčím (Christopher Muffett, úterý 14:20 hod.)
  • Francouzský jazyk A2/komunikační základy (Ing. Marcela Meidingerová, úterý 13:00 hod.)
  • Italský jazyk A1/4-10 (Mgr. Zdenka Hořeňovská, čtvrtek 14:20 hod.)
  • Italský jazyk A2/12-17 (Mgr. Zdenka Hořeňovská, pondělí 14:20 hod.)
  • Italský jazyk B1-B2/3-9 (Mgr. Zdenka Hořeňovská, středa 14:20 hod.)
  • Německý jazyk A2/11-14 (Mgr. Jitka Pacltová, pondělí 12:30 hod.)
  • Německý jazyk A2/11-14 (Mgr. Jitka Pacltová, pondělí 14:10 hod.)
  • Německý jazyk B1-B2/11-14 (Mgr. Jitka Pacltová, čtvrtek 14:20 hod.)
  • Německý jazyk B2/reálie německy mluvících zemí (Mgr. Jitka Pacltová, úterý 14:20 hod.)
  • Německý jazyk B2/konverzace s rodilou mluvčí (Mag. Sandra Braun, čtvrtek 10:40 hod.)

JEDNOSEMESTROVÉ KURZY

  • Genealogie v praxi (středa od 8:30 -11:00 hod.)
  • Jazykové procházky dějinami české literatury (čtvrtek od 10:40 hod.)
  • Krajiny v České republice i ve světě (pondělí od 14:20 hod.)
  • Kresba – začátečníci a mírně pokročilí (středa od 14:20 hod.)
  • Kresba – pokročilí (středa od 16:10 hod.)
  • Netradiční matematické úlohy (středa od 12:30 hod.)
  • O životě v Louisianě a deltě řeky Mississippi (úterý od 10:00 hod.)
  • Zajímavá čísla (středa od 10:40 hod.)

VÍCESEMESTROVÉ KURZY

  • Aurea Rosa, pěvecký sbor U3V TUL (čtvrtek od 16:10 hod.)
  • Dřeviny kolem nás (středa od 14:20 hod.)
  • Přemyslovci (úterý od 16:10 hod.)
  • Rozvíjení komunikačních dovedností prostř. divadla (čtvrtek od 16:10 hod.)
  • Světová náboženství (úterý od 14:20 hod.)
  • Záhady a hlavolamy 3 (pondělí od 10:40 hod.)

POBOČKA U3V TUL V ČESKÉ LÍPĚ

  • Trénink paměti a logického myšlení (pátek od 10:00 hod., 1 x za 14 dní)

Noví zájemci !!! pošlou s vyplněnou nabídkou také:

  • vyplněnou přihlášku
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • kopii rozhodnutí o přiznání důchodu (studující mladší 65 let)
  • (kopii průkazu ZTP, kopii výměru invalidního důchodu)

 Informační brožura ke stažení